maxresdefault

Народний депутат від фракції «Народного фронту» Андрій Левус стверджує, що після обшуків та гучних арештів, що відбулися с Генпрокуратурі 6 липня, працівники відомства почали масово вивозити з власних кабінетів усі коштовні речі.

Про це йшлося в його розмові з журналістами «Радіо Свобода», передає Корупція.Інфо

«І дійсно зараз дуже багато чуток, а це не чутки, а правда, що масово з ГПУ зараз відбувається вивезення цінних речей і всього іншого», – прокоментував ситуацію Левус.

У зв'язку з цим у Верховній Раді уже почався збір підписів за відставку генерального прокурора Віктор Шокіна. Крім того, постати перед законом має і його заступник Володимир Гузир, упевнений народний депутат.

«Я думаю, що і пану Гузирю, і пану Шокіну слід ретельно вивчати долю Яреми. Зараз розпочався збір підписів за відставку генпрокурора України у Верховній Раді», – підсумував він.

Нагадаємо, 6 липня за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах був затриманий перший заступник голови слідчого управління ГПУ Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць. Під час обшуку в них було вилучено близько півмільйона доларів, ювелірні вироби, 65 діамантів та автомат Калашникова, а сума хабара, яку вони вимагали – більше 3 млн грн.