Член парламентського комітету з закордонних справ, нардеп від "Блоку Петра Порошенка" пояснив, коли за найгіршим для України сценарієм варто очікувати на запровадження безвізового режиму з ЄС.

За його словами, не варто відкидати можливості введення ЄС безвізового режиму для українців вже на початку наступного року, передає Корупція.Інфо.

Ар'єв пояснив, як тягнеться розгляд цього питання між різних інстанціях Євросоюзу. Зокрема, розгляд Комітетом з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ Європарламенту доповіді про скасування віз для українців запланований на 5 вересня, проте це лише проміжне рішення. Потрібно, щоб доповідь схвалив Європарламент і Рада ЄС.

Сесій Європарламенту буде кілька. Однозначно до кінця року все вже буде готово і буде прийнято рішення. За найгіршим для мене варіантом, безвізовий режим ми отримаємо тільки на початку 2017 року, хоча, можливо, і раніше,
– цитує його видання "Сегодня".

Він також пояснив, як вплинув на процес запровадження безвізового режиму скандал із запровадженням електронного декларування в Україні.

"Дуже сильно завадив цей скандал з електронними деклараціями. Зараз йде розслідування, як виконавці цього програмного забезпечення зробили якісний або неякісний продукт, і винні тут державні структури, чи є підстави говорити про махінації при проведенні тендеру", – зазначив Володимир Ар'єв.