original-1355738683

Журналісти знайшли зв'язок народного депутата Віктора Чумака з будівельними фірмами, які мають стосунок до зведення житлового комплексу на Микільській слобідці в Києві, проти яких депутат нібито і боровся, пише Корупція Інфо з посиланням на "КП в Україні"

Будівництво веде депутат Київради від "Удару-Солідарність" Максим Микитась, проти якого активно виступав Чумак, звинувачуючи забудовника у незаконних діях. Однак журналісти наводять схеми, з яких випливає, що боротьба могла бути просто ширмою.

"Цинізм всієї цієї історії полягає в тому, що Чумак влаштував фейкову боротьбу із власною ріднею. Так, донька Віктора Васильовича – Катерина – одружена з 31-річним Романом Ільченком – сином Юрія Ільченка, директорв трьох компаній, що мають безпосередній стосунок до сім'ї Микитасей. Ільченко-старший через компанії ТОВ "Тепло і сила", ТОВ "Прогрес-С" та ТОВ "ФМ Консалт", де він виступає засновником, пов'язаний з батьком Максима Микитася – Віктором, якого називають фактичним власником "Укрбуду".Пік "боротьби з забудовником" припав на момент проведення конкурсу на посаду голови Національного антикорупційного бюро, на яку претендував Віктор Чумак. Але акції на будмайданчику не допомогли йому зайняти це крісло, кандидатуру нардепа відсіяли ще до фіналу.

Журналісти також з'ясували, що Віктор Чумак може мати стосунок до корпорації "Ай Пі Ем Груп", яка займається будівельними питаннями: видає сертифікати в сфері безпеки будівель і споруд, будівельно-монтажних робіт.

Виявилося, що адреса, де розташована "Ай Пі Ем Груп", також є адресою громадської організації "Український інститут публічної політики", співзасновником і директором якої є Віктор Чумак. Крім цього, за адресою фактичного проживання нардепа зареєстрована одна з компаній, що входять в "Ай Пі Ем Груп" — ТОВ "ТКЦ "Укрінвесттехнологія".