Низка громадських організацій Львова звернулися до Адміністрації Президента та Генпрокурора про вчинення кримінального злочину нардепом Ігорем Васюником. Йдеться про хуліганські дії нардепа у ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» 2 жовтня.

Про це 15 жовтня на прес-конференції заявив голова ГО «Розвиток громади» Андрій Болюбаш.

Як заявив громадський активіст, нардеп Ігор Васюник був серед активних учасників порушення громадського порядку в аеропорту «Львів» 2 жовтня, коли відбулася стихійна акція – поперек аварійного проїзду на територію привокзальної площі було встановлено вантажний автомобіль, а також притягнуті та поставлені біля брами смітники нібито для люстрації нинішнього керівництва аеропорту.

«Зловживаючи своїм правом доступу на територію підприємств, народний депутат Васюник І.В., будучи у змові з невстановленими на даний час посадовими особами підприємства, потрапив на територію підприємства під час проведення конференції профспілки підприємства разом з адміністрацією. Народний депутат, перебуваючи на території підприємства, підбурював працівників до невиконання трудових обов’язків, закликав до порушення громадського порядку, при цьому виголошуючи заздалегідь неправдиві заяви щодо господарської діяльності підприємства та компетенції і виконання повноважень посадовими особами, які не відповідають дійсності та не ґрунтуються на реальних обставинах», – йдеться у заяві громадських активістів до Генпрокурора.

Як повідомив А.Болюбаш, нардеп Васюник неадекватно поводився і щодо активістів, які намагалися прибрати смітники.

«Коли наші активісти почали забирати смітники, Васюник почав кричати і підбурювати своїх активістів до вчинення опору. У результаті наші активісти зазнали легких тілесних пошкоджень. Така поведінка нардепа – це є хуліганські дії, вчинені групою осіб, ч. 2 ст.. 296 ККУ, яка карається позбавленням волі на термін до чотирьох років», – наголосив А.Болюбаш.

За його словами, ГО «Розвиток громади», ГФ «Афганська сотня» та ГО «Я – Львів’янин» підготували скаргу відносно дій народного депутата та заяву про злочин, адресовану АП та Генпрокуророві Яремі.

«Ми не захищаємо якесь керівництво аеропорту – старе чи нове. Ми за будь-яке керівництво, яке професійно діє. Ми проти народних депутатів, які не мають права бути нардепами. Чому?! Він є зухвалий, хам, цинічний, а його поведінка – варварська», – пояснив позицію активістів А.Болюбаш.

Нардепу Васюнику А.Болюбаш порадив діяти у межах закону і звертатися в прокуратуру у разі наявності у нього фактів зловживань в аеропорту. «Що робить Васюник – засобами 90-х хоче захопити владу в аеропорту», – наголосив А.Болюбаш.

 

Джерело: ZIK