Невідомі 22 грудня побили майже до смерті депутата Радикальної партії України Анатолія Костенка. Як розповів на своїй сторінці Facebook Сергій Рибалка, нардепа знайшли вдома в калюжі крові, коли він лежав на підлозі.

"Майже до смерті побитий депутат Павлоградської районної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Анатолій Костенко! Сьогодні ввечері його знайшли вдома на підлозі в крові. Лікарі констатували численні переломи всіх кінцівок та черепно-мозкову травму. Спочатку його відвезли до 4-й Павлоградській лікарні", – написав він.

За словами Рибалка, з урахуванням тяжкості травм Костенка все ж відправили до клінічної лікарні імені Мечникова Дніпропетровської обласної.

"Сам Анатолій Костенко – з села Троїцьке. За характером – борець за правду. Завжди відстоює права людей та бореться з несправедливістю та корупцією. Радикальна партія Олега Ляшка вимагає від правоохоронних органів ретельного розслідування цього звірського злочину", – підсумував він.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

У свою чергу, однопартійці потерпілого розповіли 24 грудня "Радіо Свобода", що нардеп перебуває у реанімації лікарні в непритомному стані.

Поліція порушила кримінальні провадження через замах на місцевого жителя за статтями 15 (замах на злочин), 115 (умисне вбивство) і 187 (розбій) Кримінального кодексу України. Поліція встановлює нападників.