Народні депутати України з різних фракцій звернулися до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПК) з проханням перевірити відпочинок керівника фракції Радикальної партії Олега Ляшка в Таїланді з огляду на те, що він не вніс відповідні відомості до Єдиного державного реєстру декларацій.

"У депутатському зверненні йдеться про опубліковані на одному з інтернет-ресурсів авіаквитки, придбані нардепом Олегом Ляшком і його другом, загальна вартість яких в обидва напрямки на одну людину перевищує граничний розмір придбання майна, інформація про який повинна бути внесена до Реєстру декларацій.

Зокрема, зазначають, що в разі придбання авіаквитків на суму понад 100 тис. грн. депутат зобов'язаний в 10-денний термін з моменту їх купівлі письмово повідомити про це в Національне агентство з подальшим внесенням цієї інформації до Реєстру декларацій", – повідомляє прес-служба НАПКА в п'ятницю, передає Корупція. Інфо

Автори депутатського запиту зазначають: "За результатами пошуку в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, станом на 13 січня 2017 року повідомлення про відповідні істотні зміни в майновому стані народного депутата України Олега Ляшка відсутня, що може свідчити про порушення закону України "про запобігання корупції".

Група депутатів просить перевірити обставини і факт покупки авіаквитків, а також невнесення інформації про зміну майнового стану до Реєстру декларацій і відповідним чином відреагувати на можливе правопорушення.

Раніше писали, що Олег Ляшко повернувся з Таїланду, де за його словами, відпочинок обходиться в $ 30 за добу. 13 січня о 14.08 літак з лідером радикалів Олегом Ляшко і його заступником з Радикальної партії Юрієм Сухіним приземлився в міжнародному аеропорту "Бориспіль".

Так закінчився спільний 10-денну відпустку двох політиків в Таїланді, звідки повернулися давні друзі.