Телеведуча також показала фігуру в білому купальнику, довівши, що вже може одягти сукню мрії для урочистої церемонії.

 П'ять місяців тому Регіна Тодоренко вперше стала мамою.  Своєму коханому Владу Топалову вона подарувала сина Михайла.

 Примітно, що телеведуча довгий час приховувала свою вагітність.  Їхні стосунки зі співаком розвивалися стрімко.

 У 2017 році вони познайомилися під час роботи в театрі, а вже менше ніж через рік Влад зробив їй пропозицію.  Закохані планували зіграти весілля за кордоном, але в підсумку просто розписалися в ЗАГСі 25 жовтня.

 Однак від торжества пара відмовлятися не стала.  По всій видимості, вони влаштують пишне свято і знову обміняються клятвами в цьому році.

 Днями Тодоренко оголосила, що готується до весілля.  Вона опублікувала фото, на якому зображена в білосніжному злитому купальнику і з ніжним букетом в руках.

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

#ОК #CoverGirl Да! Да! Да! Я выхожу замуж! Официально мы с @vladtopalovofficial поженились ещё в октябре, а сейчас мы готовимся к большому торжеству! Все подробности моей подготовки к свадьбе ищите в новом номере журнала ОК! @okmagazine_ru Фото @dyuzhakin Стиль @paatap Макияж @yanabuzychkina Продюсер @daria.yureskul Локация @agalarovestate Купальник @calzedonia #Топаловы2019 #СвадьбаРегинаВлад #свадьба

Публикация от regina todorenko (@reginatodorenko)

 

 «Так!  Так!  Так!  Я виходжу заміж! »- заявила дівчина.  Підготовка до церемонії зараз в самому розпалі.

 Шанувальники зраділи такій новині і почали вітати наречену.  «Уррааа!  Дочекалися!  Щастя тобі, Регинка »,« Ну зрозуміло ж за кого, за Топалова, звичайно ж!  Класний хлопець, справжній чоловік!  Відмінна пара! »,« Ох ти, молодці !!!!  Щастя вам і вашому малюкові »,« Як можна бути такою чудовою? »- прокоментували пост передплатники.

 До слова, Тодоренко вже привела себе в форму після пологів, тому плаття мрії має ідеально сісти на її фігуру.  Телеведучої довелося обмежити себе в їжі і посилено тренуватися, щоб позбавитися від зайвої ваги.