Суддя Обухівського районного суду Київщини 8 серпня призначила комплексну експертизу у справі про ДТП, в якій загинула Світлана Сапатинська – сестра вбитої правозахисниці Ірини Ноздровської.

Всебічна експертиза, за її словами, допоможе показати реальну картину трагедії, а не ту, яку представляє захист обвинуваченого Дмитра Росошанського. Про це в Facebook повідомила активіст Лідія Гончаренко.

"Нарешті суд прислухався до клопотання батьків загиблої", – написала вона.


Нагадаємо, що в 2015 році Дмитро Россошанський насмерть збив 26-річну Світлану Сапатинську. На думку захисту потерпілих, Росошанський був за кермом у стані наркотичного сп'яніння, що підтверджується показами свідків.

Цей факт є обтяжуючою обставиною в справі про смертельне ДТП. Натомість захист Росошанського намагається довести, що водій не був за кермом під дією наркотиків.

Популярне: Майже 1 тис. грн доплати: Хто отримає матеріальну допомогу до Дня Незалежності України
Раніше повідомлялося, що на момент трагедії дядько Дмитра Росошанського був головою Вишгородського районного суду.

Дана справа слухалася два роки, спочатку – у Вишгороді, після чого розглядалася в Обухові. В результаті суд засудив Дмитра Росошанського до 7 років позбавлення волі. Однак його адвокат намагвся оскаржити вирок і підвести свого клієнта під амністію, використовуючи порушення, допущені судом першої інстанції.


6 лютого адвокат Олексій Цибенко також клопотав про звільнення підзахисного від подальшого перебування в СІЗО через погіршення його здоров'я. Однак суд відмовився звільнити з-під варти Дмитра Росошанського.


Додамо, що сестра загиблої в ДТП Світлани Сапатинської, правозахисниця Ірина Ноздровская стежила за розслідуванням справи і домагалася покарання водієві. Ноздровську знайшли мертвою 1 січня 2018 року. В її вбивстві підозрюють батька Дмитра Росошанського Юрія.‡агрузка...