“Доволі часто корупція починається саме із закону, у текст якого закладено корупційні ризики”,- Руслан Стефанчук

Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук не подав жодного корупційного законопроєкту за два роки роботи у Верховній Раді України.

Про це повідомляють експерти Інституту законодавчих ідей.

«Корупція — це внутрішній ворог України. На жаль, доволі часто корупція починається саме із закону, у текст якого закладено корупційні ризики; із поправок, які нізвідки виникають між першим та другим читанням, а також із постанов, якими блокуються реформаторські закони», — зазначив Руслан Стефанчук.

Політик вважає, що зміни в країні мають починатися з відповідальності кожного з нас.

«Ми маємо не просто боротися з корупцією, ми маємо перемогти її», — наголосив Перший віцеспікер Парламенту України.

Нагадаємо, що 29 серпня 2019 року він був обраний Першим заступником Голови Верховної Ради України. Серед своїх пріоритетів на посаді визначив підняття якості національного законодавства, його систематизацію та розвиток інститутів прямої демократії.

Входить до складу Національної ради реформ, Національної ради з питань антикорупційної політики. У Верховній Раді України очолює робочі групи: з розробки законопроектів у сфері народовладдя; з розробки законопроекту про парламентську опозицію; з рекодифікації цивільного законодавства. Автор низки законопроектів.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.