Лідер партії «Слуга народу» Дмитро Разумков заявив, що президент Володимир Зеленський назве свою кандидатуру на пост генерального прокурора відразу після відставки чинного глави відомства Юрія Луценка.

Про це Разумков розповів в інтерв'ю Українському радіо, передає «Слово і Діло».

За його словами, позиція президента була чіткою про те, що главу Генпрокуратури потрібно міняти і офіс президента вже клопотав про це у Верховній Раді.

«Парламент міг би зробити те, що він може зробити, – нарешті відправити Юрія Віталійовича у відставку і дати можливість новообраному українському президенту хоча б подати ту кандидатуру, яку він буде вважати потрібною», – сказав Разумков.

На уточнююче запитання, про кого саме йде мова, глава «Слуги народу» відповів: «Я думаю, що президент відразу озвучить цю кандидатуру, як тільки буде знятий діючий генпрокурор».

Нагадаємо, 11 червня президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради подання на дачу згоди на звільнення генерального прокурора України Юрія Луценка.

Раніше в команді Володимира Зеленського заявляли, що чинний генеральний прокурор Юрій Луценко повинен покинути свій пост.