Старший син народного депутата Віктора Балоги йде по стопах свого батька і вже встиг неодноразово виявитися героєм великих скандалів. Редакція Корупція.Інфо дізналася, що відомо про молодого мільйонера.

Народився хлопець у 1988 році, як ви вже зрозуміли в родині відомого депутата Віктора Балоги в Москві. Разом з родиною ще в дитинстві переїхав в Мукачево, де і отримав громадянство. Свою юність Андрій проводить за кордоном, отримуючи середню освіту в США. Потім навчався в університеті штату Північна Дакота.

Популярне: "Сидіти в замкнутому приміщенні і…": Заява Супрун приголомшила українців

Повернувся додому він уже з дипломом фахівця з бізнес-економіці. І все б добре, престижний університет, гарну освіту. Але в мережі неодноразово спливала інформація про те, що замість того, щоб старанно вчитися, хлопець проводив час набагато цікавіше.

Скандальний голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль навіть проводив власне розслідування. За його словами, Андрій Балога з 2005 по 2011 рік, поки вчився в університеті, 4 рази притягувався до кримінальної відповідальності за вживання наркотиків і алкоголю. При тому, що дві з цих справи відкривалися саме за зберігання наркотичних засобів. По одному з них в 2009 році, хлопця посадили на 30 днів у Виправний центр і змусили виплатити штраф у розмірі 300 доларів.

Але Москаль розповів і більш цікаві подробиці, виявилося, що у Андрія взагалі немає диплома. Ні, в університеті він все-таки навчався, що і підтвердили в його адміністрації, але ось закінчити навчальний заклад у хлопця не вийшло. Багато заявляли про те, що, коли батько дізнався, що Андрія вигнали, він просто вирішив забрати свого сина додому і прилаштувати на «хлібне місце».

У 2011 році, він стає директором ТОВ «МІМ», а потім ще й директором ТОВ «Русинія». У 2013 році батько вирішив питання і особистому житті Андрія. Обраницею вже на той час мільйонера стала головний спеціаліст реєстраційного відділу Мукачівського управління юстиції Едіта Гелетей.

Дівчина виявилася племінницею соратника Балоги-старшого Валерія Гелетея.

Едіта скромністю не страждає і часто любить похвалитися відвертими фотографіями в соціальних мережах.

Але молодому бізнесмену цього було мало і вже в 2015 році він стає мером Мукачева та депутатом закарпатської обласної ради. Зараз хлопець досі залишається міським головою Мукачева, незважаючи на те, що його диплом про вищу освіту так і не знайшли.