Медичне обстеження підозрюваної в смертельній ДТП у центрі Харкова Олени Зайцевої провели з безліччю порушень, проте факт наявності наркотичних речовин підтвердився.

Про це написала в Facebook адвокат потерпілих Лариса Матвєєва. Вона вказала на скандальні помилки, яких припустились лікарі.

Так, за результатами судового засідання, яке відбулося 23 січня, Матвєєва зазначила, що фахівці не змогли відповісти навіть на елементарні питання, а деякі відхрестилися від ролі експертів, назвавши себе "консультантами".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Представник потерпілих припустила, що лікарі-наркологи діяли під контролем слідчого і саме через це були проведені непотрібні аналізи крові, які так і не принесли результатів, а в підсумку біологічний матеріал підозрюваної і зовсім зник.

Матвєєва зазначила також, що лікарями на підставі досліджень сечі Зайцевої було підтверджено наявність наркотичних речовин. "Наркотики є і це факт!" – написала вона.

"Навіть зараз у матеріалах справи достатньо підстав для визнання Зайцевої такою, що в момент злочину перебувала в стані, викликаному застосуванням наркотичних і одурманюючих речовин. Потрібно тільки, щоб закон дотримувався ч. 1 ст. 94 КПК України", – підсумувала Матвєєва.