Деякі люди в Україні почали говорити про майбутні вибори. Політолог Павло Нусс на цьому тлі виділився. Він звернувся до українців з проханням зберегти здоровий глузд 31 березня і не влаштовувати «квартал нових курсів ЦВК».

Політолог Павло Нусс всерйоз стурбований тим, що вибори в країні вже скоро відбудуться. Він опублікував відповідний пост у Фейсбук в якому розповів про свої думки з приводу майбутніх подій.

«За попередні роки, коли війна була актуальною темою, мене найбільше турбували втрати наших бійців і жертви серед мирних жителів. Але в даний момент на носі щось непередбачене. Можна сказати, я звертаюся до всієї України з офіційною заявою: якщо моя нація втратить розум 31 березня, перетворившись в квартал нових курсів, я одним з перших вийду захищати Батьківщину від божевілля ЦВК», – повідомив політолог.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

В кінці свого звернення він послався на те, що армія допоможе Україні стримати безумство. Крім того, Нусс попросив Бога про допомогу всім жителям України. Політолог сподівається, що багато українців залишаться в здоровому глузді 31 березня.