Ірина Геращенко вкотре зробила спробу “пропіарити” Порошенка.

Через рік – так через рік. Рік тому відбувся перший тур президентських виборів- драматичних і непростих для нашої політичної команди. Треба вміти вигравати , але треба вміти й тримати удар поразки. П. Порошенко показав всім нам справжній урок гідності, як треба тримати удар, – написала вона на своїй сторінці у Фейсбуці.


Українці обурені:

“Як завжди всі заслуги Зеленського приписали собі”, “ЦЕ ж треба вже так вміти хайпувати на бідах і чужих перемогах”, “Чекають солодких посад, але народ їх не доспустить до влади.”

 

Раніше Геращенко вкотре висловила своє обурення діями чинного президента Володимира Зеленського.

Всі вже й забули, як Зеленський обіцяв їздити без кортежу, перебратися з помпезної Банкової в скромний Український дім, не перекривати дорогий і продати президентські літаки. Ці щедрі обіцянки сипалися рівно рік тому. А на практиці міністр Зеленського говорить що народ все одно помре, а для панів Зеленський зробить ВІП- палати. Нас з Mariya IonovaIvanna Klympush-TsintsadzeІрина Фріз / Iryna Friz це обурює.

Українці висловлюють у Мережі своє обурення:

“Доки наш президент рятує народ, ці тільки хайпують на пандемії”, Коли вже зовсім немає до чого причепитися”. “Як же набридли”, “У президенти мітить”?