Українська співак і продюсер Потап (Олексій Потапенко) різко висловився про скандал навколо виконавиці MARUV (Анни Корсун), переможниці Національного відбору на Євробачення-2019. У понеділок ввечері, 25 лютого, стало відомо, що артистка не представлятиме на конкурсі Україну.

На особистій сторінці в Instagram Потапа зачитав реп, в якому підкреслив, що організатори допустили до участі артистку, але вчинили з нею як "нікчеми". У фіналі свого короткого відеозвернення артист заявив, що конкурс Євробачення для нього помер.


"Когда в этой стране уже закончится цирк?", "Простите, но я буду груб, народ не так уж туп", "Допустили до участі, не допускайте сучості", "Вибори завжди були у нас цікавою темою, але навіщо так з артистом, ви, нікчеми?" – прочитав він, навмання змішавши російську та українську.

Менш ніж за добу ролик Потапа зібрав понад 200 тис. переглядів. Під роликом ведеться жвава дискусія з двома тисячами коментарів. Багато хто з фоловерів Потапа висловили свою солідарність і подякували за озвучену думку.

Варто зазначити, що співачка Анна Корсун і НСТУ (Національне суспільне телебачення України), згідно з офіційною заявою другого, "не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі". Зі свого ж боку артистка поскаржилася на "кабальні" умови організації.

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

#maruv#eurovision

Публикация от Oleksii Potapenko (@realpotap)