Президент України Володимир Зеленський має намір винести на всеукраїнський референдум питання про формат переговорів з Росією.

Про це заявив глава його Адміністрації Андрій Богдан в ефірі телеканалу "112 Україна" у вівторок, 21 травня.

"Питання про досягнення мирних домовленостей з Росією: ми розглядаємо винесення на народний референдум, щоб не тільки депутати проголосували і не тільки президент, щоб народ України ухвалив це рішення", – сказав він.Також глава Адміністрації президента України Андрій Богдан заявив, що рішення про розпуск Верховної Ради абсолютно відповідає Конституції.

"З нашої точки зору дострокове припинення повноважень Верховної Ради абсолютно відповідає Конституції, і це відзначали більшість голів фракцій, які були присутні сьогодні на консультаціях. Дійсно, деякі глави фракцій і голова Верховної Ради вважають юридично нечистим процес розпуску і процес оголошення дострокових виборів. Однак з точки зору чинного законодавства ми не бачимо ніяких проблем, і, в принципі, всі суперечки на рахунок того – конституційно, неконституційно, – закінчилися тим, що все присутні на консультаціях погодилися йти на вибори ", – зазначив Богдан.