Жахливий інцидент стався на півночі Італії.

Нещодавно поліцейські затримали 52-річного чоловіка, який протягом 10 років утримував у сексуальному рабстві жінку з Румуні, передає Корупція.Інфо

Популярне: За які такі заслуги? Стало відомо про захмарну зарплату Клімкіна

Як стало відомо, звільнити дівчину вдалося випадково. Правоохоронцям потрапив на очі дивний перехожий, який вів за собою виснажену, брудну дитину. Ця картина здалася поліцейським дуже підозрілою, і вони зупинили чоловіка та вирішили подивитися, в яких умовах проживає хлопчик.

Приїхавши на місце, правоохоронці були просто в шоці від побаченого. Від будинку чоловіка йшов такий сморід, що для проведення обшуку патрульним довелося надіти захисні маски. Джерелом смороду виявився підвал: у приміщенні без світла і каналізації правоохоронці виявили прикуту до залізного ліжка 29-річну жінку і трирічну дівчинку.З'ясувалося, що полонянка багато років тому приїхала з Румунії і допомагала по господарству дружині свого мучителя. Після смерті господині вдівець замкнув на той момент 19-річну дівчину в підвалі і використовував її як сексуальну рабиню.

За час свого ув'язнення румунка народила хлопчика і дівчинку. Зараз потерпіла разом з дітьми перебуває під опікою соціальних служб.

Насильник був негайно взятий під варту. Йому пред'явлені звинувачення в згвалтуванні, незаконному утриманні людини і нанесенні побоїв. Регіональний прокурор, який веде цю справу, заявив, що за свою тридцятирічну практику не зустрічав нічого подібного.