uiyio8Бійці збройних сил України врятували життя 5-місячної дівчинки, яка разом з мамою опинилася під завалами після обстрілу Мар'їнки.

Відповідне відео було опубліковано на YouTube Військовим телебаченням України.

Згідно з повідомленням, 17 серпня близько 23 години у підрозділ швидкого реагування 28-ї окремої механізованої бригади, що несе цілодобове чергування у місті Мар'їнці, надійшла інформація про руйнування в результаті обстрілу терористів будинку по вулиці Орджонікідзе в Мар'їнці, де проживала мати з трьома дітьми.

"Прибувши на місце події, керівник підрозділу – командир відділення розвідувального взводу молодший сержант Андрій Спиридонов – прийняв рішення розбирати завали і шукати постраждалих. За короткий час українські військові витягли з-під уламків будинку жінку і трьох дітей. На превеликий жаль, більше всіх отримала поранення п'ятимісячна дівчинка", – сказано в повідомленні.

Дитина був негайно доставлений в Курахівську міську лікарню з вогнепальним осколковим пораненням черевної порожнини з пошкодженням товстого і тонкого кишечника. Протягом декількох годин бригада 66-го військового мобільного госпіталю провела складну операцію і стабілізувала стан дівчинки.