41434

Згідно з офіційним протоколом ЦВК, народним депутатом України в 205-му окрузі обрано Сергія Березенка.

Про це повідомили в прес-службі комісії, передає Корупція.Інфо з посиланням на УНН.
3 серпня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів голова комісії Михайло Охендовський.
Під час засідання комісія на підставі протоколу окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №205 (Чернігівська область) про підсумки голосування на проміжних виборах народного депутата України 26 липня 2015 року встановила результати виборів народного депутата України у зазначеному окрузі, про що було складено і підписано протокол Центральної виборчої комісії, згідно з яким народним депутатом України обрано С.І.Березенка.
Окрім того, розглянувши подання суб’єктів внесення кандидатур до складу ОВК про заміну її членів, ЦВК внесла зміни до складу окружної виборчої комісії, утвореної на проміжних виборах народного депутата України 26 липня 2015 року в ОВО №205 відповідно до постанови ЦВК від 3 червня 2015 року №55.
З метою ефективного використання державного майна, комісія прийняла постанову про передачу зі сфери управління Центральної виборчої комісії до сфери управління Державного управління справами на баланс державного закладу "Поліклініка №2" ДУС технічного обладнання, делегувавши цьому до при складу комісії з питань передачі майна чотирьох працівників Секретаріату Комісії.
Внесено зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою ЦВК від 12 квітня 2012 року №66.
Також внесено зміни до переліку одномандатних виборчих округів, утворених на постійній основі постановою ЦВК від 28 квітня 2012 року № 82 у межах Вінницької, Луганської, Тернопільської та Хмельницької областей.