огневич

Верховну Раду цього депутатського сезону прикарашає немало жінок, проте не всі вони так вміло працюють. Не кожній вдалося б поєднати таку серйозну роботу і артистичний хист. А Злата Огневич з легкістю поєднує все і всюди.

Біографія

Народилася 12 січня 1986 в Росії в місті Мурманську. Справжнє ім'я Злати – Інна Леонідівна Бордюг. Сім'я жила в Санкт-Петербурзі та Мінську.

Її батько був педагогом і військовим хірургом. Музиці Злата Огневич почала вчитися в Криму, в місті Судак, де пройшло її дитинство.
Після школи Злата поступила в музичне училище імені Глієр Рейнгольд Моріцевич, яке розташовується до Києві.

Після успішного завершення навчання в училищі вона поступила на джазове відділення київського музичного інституту. У 2008 році закінчила НАУ.

Становлення Злати вже в якості професійної співачки відбулося в Києві, де дівчина стала випускницею Київського інституту музики ім. Глієра за спеціалізацією «Джазовий вокал».

Талант Злати дуже великий – одночасно вона може співати як латин-бенді, так і бути солісткою пісенного і танцювального госансамбля ЗС України.

На фінал конкурсу Євробачення Злата Огневич намагалася потрапити тричі, і тільки остання спроба стала успішною. Вона здобула перемогу в національному відбірковому конкурсі Євробачення 2013 в Україні.

Злата бере активну участь у конкурсах і фестивалях. Її запросили виступити на вітебський конкурс 'Слов'янський базар'. У 2011 році Злата Огневич перемогла на Crimea Music Fest.

Злата Огневич була обличчям рекламної компанії кримських курортів, крім того, її пісня і голос використовувалися в рекламній компанії торгової марки «Корона», де вона виконує пісню «Пристрасть».

На Євробаченні 2013 вона виконала пісню Gravity. 

30 листопада 2013 разом з Тимуром Мірошниченком була ведучою Дитячого конкурсу пісні Євробачення 2013.

У 2013 стала тренером Донецького хору в телепрограмі «Битва Хорів», на якому її хор зайняв 2-е місце.

У вересні 2014 року стала кандидатом у народні депутати України від Радикальної партії Олега Ляшка.

Сім'я

Батько Леонід Бордюг, у минулому хірург ВМС України, а сьогодні завідує міською поліклінікою. Мама Галина – філолог за освітою, нині працює менеджером в одній з судакських піцерій. Молодша сестра Юлія – ​​студентка юридичного факультету.

Звання, чини, регалії

Заслужена артистка Автономної Республіки Крим.
Солістка Державного ансамблю пісні і танцю Збройних сил України.

 

Через зірки у терни

Цікаве речі можна знайти про те, як Злата опинилась серед нардепів. Висновки робіть самі.

"Їй приписували близькі стосунки з Єгором Бенкендорфом, який раніше працював на телеканалі "Інтер". Коли Сергій Льовочкін очолив Адміністрацію президента Віктора Януковича, Бенкендорф очолив НТКУ, яка висувала Огневич на Євробачення. Також власників "Інтера" вважають спонсорами Ляшка".

Також співачці приписували стосунки з екс-міністром транспорту Миколою Рудьковським, вихідцем з Чернігівщини.

Як це -працювати в раді або перший день серед кнопок та костюмів

За словами співачки, у свій перший день вона поки що ще не зрозуміла, як це – працювати у ВР. Однак артистка вже працює над культурними питаннями і найближчим часом збирається подавати законопроекти.

"Поки що в повній мірі ми не почали працювати. Хочеться щоб це нарешті був парламент у класичному його розумінні, щоб це не було драматичним театром, як це було до подій, які сталися рік тому. Поки я не зрозуміла, як це, але в мене є задуми. Я вже працюю з командою стосовно культурних питань. Думаю, що вже найближчим часом будемо подавати законопроекти",- прокоментувала Огневич.Злата Огневич також пояснила, чому прийшла у Верховну Раду з пишною зачіскою, яка привернула увагу абсолютно всіх.

"Так у мене була пишна зачіска, бо для мене це було свято. І все ж таки я почуваюся як артистка, навіть у сесійній залі. У цьому нема нічого поганого",- впевнена Злата.

 

Час для селфі!

Песимістичні очікування всіх тих, хто вважав, що Златі Огневич немає чого робити в політиці, здається, справдилися. У Верховній раді співачка займається чим завгодно, аби не працювати.

Наприклад, нещодавно було помічено як Злата обирає найкращий ракурс для "селфі". Що ж, це, певна річ, дуже важлива справа. 

 

11041760_380942392085469_320445503585877109_n.jpg (31.18 Kb)

Щоправда, у мережі розгорілася справжня дискусія. Багато-хто виправдовує Злату і каже, що вона фотографувала не себе, а сесійну залу. 

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ : Радикалка Злата Огневич шокувала своєю поведінкою у Верховній раді (Фото)

Жіноча забудькуватість

Так зосередилась на роботі, що аж забула, про що мова.

Журналіст Василь Крутчак запитав у Огневич, чому вона голосувала за 14 жовтня, як дату Дня захисника України. Чому саме цей день, що він означає?

Однак Злата не змогла відповісти на запитання, і намагалася з’ясувати це в самого журналіста, запитуючи:

“А ви як вважаєте?”.

Коли ж той продовжував наполягати, попросту втекла. Крутчак ж опублікував відео цієї розмови на своїй сторінці в Facebook.

Довідка: 14 жовтня це День українського козацтва та День УПА. 

ВІДЕО ДИВІТЬСЯ ТУТ: Селфі важливіше: Злата Огневич не змогла сказати, за що голосувала (відео)

 

Тепер нам залишається тільки чекати на наступні зіркові появи нардепа і вірити, що краса врятує ВР.

Джерело: Корупція.інфо