«Народний фронт» vs «Блок Петра Порошенка»

Вибори розпочались і у хід йдуть різноманітні схеми для заволодіння серцями-голосами виборців. Сьогодні у нас популярний червоно-білий колір у передвиборній агітації. Рекламники вже раніше заявляли, що таке поєднання максимально вигідне у пропаганді: притягує погляд, викликає позитивні емоції тощо. І кожних виборів ми мали змогу милуватись кольорами БЮТу, а сьогодні вже три партії використовують їх. Це: Блок Петра Порошенка, Батьківщина та Народний фронт (здивувались?). Зараз ми розкажемо про візуальні технології деяких кандидатів.

У 115 окрузі (Сихівський район) є низка кандидатів. Наголосимо на двох з них. Дмитро Добродомов балотується як незалежний кандидат. Його підтримує, зокрема, Радикальна партія Олега Ляшка. Також про підтримку заявляли «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, «Блок Петра Порошенка», «Народна Самооборона». Та кандидат Іван Васюник, який йде на вибори від «Народного фронту». Останній підмаскував свою передвиборну агітацію на білбордах під кольори партії президента.1324847_1363311 1324847_1363312

У процесі з’ясування такої кольорової схожості, пояснити ситуацію попросили у керівника обласного штабу «Блоку Петра Порошенка» Петра Адамика. «Що стосується 115-го виборчого округу, наголошую: у цьому окрузі ми підтримуємо виключно незалежного кандидата Дмитра Добродомова», – зазначив Петро Адамик, інформує Гал-інфо.

У штабі тепер розглядають можливість позову на кандидата.

Ось такий попит на червоно-білі кольори. Будьте пильними та придивляйтесь уважно до кожного з кандидатів з «приємними кольорами»!

 

Команда "Поборемо корупцію разом"