Оголошення народного депутата від «Опозиційного блоку» Вадима Новинського в міжнародний розшук Інтерполу можливе, у разі якщо він не повернеться на територію України після зняття з нього депутатської недоторканності. Про це у суботу, 5 листопада, заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко, повідомив телеканал «112». – повідомляє Корупція.Інфо

«Це не буде діло, яке розтягнеться на тривалий час… Якщо Новинський буде ховатися? Будемо діяти згідно з чинним законодавством, звертатися в Інтерпол. У разі відмови – чекати 6 місяців і засуджуємо з іншого чинного в Україні законодавства», – заявив Луценко.

Генпрокурор додав, що Новинському буде забезпечено захист в судах, а ГПУ вимагає тільки зняти з нього депутатську недоторканність, щоб проаналізувати його телефонні дзвінки, завершити слідчі дії й передати справу до суду. Луценко зазначив , що все повинно вирішиться протягом двох тижнів.

«Законодавство передбачає подання у Верховну Раду та далі процедуру більше 20 днів, коли суб’єкт подання має дати пояснення, прибути на комітет, тощо. Тому, на жаль, чинне законодавство робить можливим від’їзд народного депутата в будь-який з цих 20 днів…Я особисто вважаю, що пан Новинський буде в Україні», –  сказав генпрокурор.

Луценко також зазначив, що Новинський брав участь у всіх слідчих діях.