Протести тривають вже другий день поспіль. Місцеві не виключають, що до вбивства їхнього земляка може бути причетний поліцейський.

Відзначимо, що 1 січня сталася стрілянина між двома місцевими жителями. Як повідомляє “Громадське”, 29-річний житель Каховки як мінімум 15 разів вистрілив в бік колишнього чоловіка своєї співмешканки. Ним виявився 26-річний Володимир Чебукін. Нападника поліція затримала, а НП кваліфікували як замах на вбивство.

У п’ятницю, 3 січня, Чебукін помер. В цей же день затриманому суд обрав запобіжний захід у вигляді 60 діб утримання під вартою без права внесення застави. Поліція вже перекваліфікувала справу на “Умисне вбивство”.

Родичі вбитого вважають, що нападників було кілька. Справа в тому, що, за деякою інформацією, принаймні нібито так сказав лікар, на тілі Чебукіна були сліди від трьох видів зброї.

А пізніше з’ясувалося, що на момент стрілянини підозрюваний був в одній компанії з працівником райвідділу поліції. І боячись, що цей момент може серйозно вплинути на хід розслідування, з 4 січня жителі Каховки влаштували акції протесту біля місцевої поліції, вимагаючи від силовиків справедливого розслідування.

Саму будівлю закидали не тільки піротехнікою, але і димовими шашками.

Сьогодні, 5 січня, біля управління поліції зібралося приблизно 50 місцевих жителів, будівлю охороняють близько 15 поліцейських. До протестувальників вийшов начальник СУ ГУ Нацполіціі в Херсонській області Микола Вербицький.

Він заявив, що за фактом вбивства сьогодні призначено декілька експертиз, в тому числі і повторна експертиза тіла загиблого, як на тому наполягали родичі 26-річного убитого. Експертизу, за словами Вербицького, проведе комісія у складі трьох осіб.

“Також туди допустять представника потерпілих, який буде стежити за об’єктивністю проведення експертизи”, – заявив Вербицький.

Також у справі про стрілянину в Каховці почали зникати важливі докази, заявляють журналісти. Наприклад, всі записи з відеокамер спостереження і телефон вбитого. У той же час загадковим чином з’явився пістолет. Слідчі стверджують, що зброя належала загиблому, але рідні це заперечують.