Голова Верховної Ради Дмитро Разумков пролив світло на кадрові ротації в Кабінеті міністрів України, які громадськість чекає вже цією осінню.

“Я думаю, що осінь буде пов’язана з кадровими змінами. Дійсно, прізвища (міністрів) і так звучать, але я не думаю, що їх сьогодні варто озвучувати. Але до низки міністрів є претензії як у Верховної Ради, як у профільних комітетів, так, я думаю, і у суспільства. Тому деякі ротації в Кабміні я особисто також прогнозую”, – заявив Разумков у програмі “Подробиці тижня” на телеканалі “Інтер” у неділю ввечері.

Але про те, як швидко ці ротації будуть відбудуться і питання їх масовості, спікер відніс до аспектів дискусій між фракцією “Слуга народу” та профільними парламентськими комітетами.

“Але думаю, що осінь буде досить емоційною”, – додав він.

Нагадаємо, на думку глави держави, уряд працює ефективніше, якщо посади міністрів обіймають менеджери, а не політики.

“Серед міністрів нарешті з’явилися менеджери, а не політики. Я вважаю, що міністр інфраструктури [Олександр] Кубрак звітує країні кількістю, тисячами кілометрів побудованих доріг. Я вважаю, що міністр охорони здоров’я [Віктор] Ляшко повинен звітувати країні кількістю мільйонів вакцин, які він завіз. Якщо ми вакцинуємо сьогодні 150 тис. людей на добу, то я вважаю, що це відповідь, нормальний він міністр чи ні”, – сказав Зеленський.