Лінію оборони на сході України утримали Збройні сили України (ЗСУ), російському окупанту завдано відчутних втрат, заявив міністр оборони України Олексій Резніков.

Міністр оборони України Олексій Резніков звернувся до всіх, хто готовий тримати зброю.

«План ворога зламати нас не спрацював, Україна б’ється і б’ється успішно. Збройні Сили України нанесли російським окупантам відчутні втрати. Сьогодні десятки, якщо не сотні трун з ворогами поїдуть назад до Росії. На Сході лінії оборони ми втримали, ворога відкинуто. Пишаюсь кожним захисником і захисницією України!» – наголосив у зверненні Олексій Резніков.

Зараз мобілізується міжнародна підтримка, зазначив він в зверненні.

«У нас буде більше зброї, засобів захисту, але головний наш захист – наша армія і наш народ.

Він закликав усіх, хто готовий тримати зброю, вступати до лав тероборони.

“Усі, хто готовий тримати зброю, вступайте до лав Сил ТрО”, – зазначив Резніков.

Нагадав: процедуру спрощено, потрібен лише паспорт. Насамперед це стосується Харкова, Києва, Запоріжжя, Херсона, Миколаєва, Одеси, Чернігова, Сум, Житомира, Рівного, Луцька, Дніпра, Донецької та Луганської областей.

“Даємо зброю патріотам, які без вагань готові застосувати її проти ворога”, – сказав міністр.

Зберігаємо спокій! Тримаємо стрій! Віримо у ЗСУ!» – заявив Міністр оборони України.

Слава єдиній Україні!

За словами Зеленського, Збройні сили України зараз ведуть важкі бої. Ворог уже поніс втрати, і їх буде ще більше, адже вони прийшли на нашу землю, заявив глава Української держави.

На цьому наголосив президент України під час брифінгу.

Він зазначив, що армія України потребує підтримки українського населення, а також заликав не довіряти фейкам і керуватися тільки офіційною інформацією.

“Збройні сили України ведуть дійсно тяжкі бої, відбиваючи атаки на Донбасі і в інших регіонах – на сході, на півночі, на півдні. Ворог поніс серйозні втрати, і втрат ворога буде ще більше – вони прийшли на нашу землю”, – заявив український президент.

Він зазначив, що Україна була атакована з півночі, сходу та півдня.

“Атакована з повітря. Захист працює, армія. І національна солідарність – це на сьогодні головна опора української державності. Але вона не єдина”, – сказав Зеленський.

Він повідомив, що в Україні починають видавати зброю усім охочим і спроможним захищати українську землю.

“Від кожного громадянина України залежить майбутнє нашого українського народу. Кожен, хто має бойовий досвід і може приєднатися до оборони України, повинен прибути до відповідних центрів комплектації МВС, залучаємо до захисту також ветеранів”, – зазначив президент.