Засновник "ДНР" Олександр Ходаковський поскаржився на явну перевагу ЗСУ у військовій міці перед терористами.

Правдою про запаси бойовиків він поділився на сторінці в соцмережі. Пост екс-ватажка "ДНР" опублікував у Twitter блогер Necro Mancer.

"Мабуть, багато живе Україна – в вікно бійниці прилетіла керована ракета. Ніхто не постраждав, руйнувань майже немає – тільки осад у вигляді професійної заздрості", – написав терорист.

За словами Ходаковського, їм доводиться спати в обнімку з "недоторканним запасом" і намагатися не допускати марної трати патронів, щоб не "залишитися з голим задом".

"Якщо так справа далі піде – то нас потихеньку переб'ють, і не буде кому навіть НЗ у хід пустити. Javelin нам не потрібно – ми і з тим, що простіше, в смуток увігнати можемо. Дайте тільки", – поскаржився він.

Як стало відомо раніше, Ходаковський заявляв,  що справжньою метою борців за федералізацію України насправді було "відрубати" у країни побільше території.

На його заяву звернув увагу блогер Денис Казанський. 

"Так прямо і сказав – "відрубати". 

Скільки років проросійські політики переконували нас, що федералізація – це благо для країни, шлях до миру і економічного процвітання. А тут раптом Ходаковський взяв і здав всю цю контору", – заявив Казанський в своєму блозі.

Він підкреслив, що гасла про федералізацію країни звучали на проросійських мітингах в Донецьку і Луганську у 2014 році, які пізніше стали непідконтрольними українському уряду.

"Хороша відповідь всім тим, хто вірить, що федералізація України могла б вирішити проблему сепаратизму і запобігти війні у 2014 році. Їм треба просто показати це відео Ходаковського. Можна уявити собі, який жах нас чекав би, якби федералістам дійсно вдалося б втілити в життя свої плани і "відітнути" у нас не тільки Донецьк і Луганськ, а й інші області…" – розповів блогер.

Казанський підкреслив, що слова Ходаковського "треба в граніті висікти на науку нащадкам".

"Щоб усвідомили раз і назавжди – якщо політик агітує за федералізацію країни, значить хоче розвалу України, штовхає країну в прірву розвалу, насильства і убогості. Чим закінчуються такі ігри в федералізацію сьогодні вже добре видно на прикладі Донбасу", – підсумував він.