Мер Тернополя Сергій Надал розповів, що правоохоронці почали масово штрафувати бізнесменів, діяльність яких порушує карантинні правила. При цьому локдаун в місті можуть ввести вже з 11 січня.

Відповідний пост він опублікував у себе на сторінці в Facebook.

“Центральна влада в черговий раз не почула думку Тернополя. І, незважаючи на рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, поліція почала масово штрафувати підприємців”, – розповів він.

Надал уточнив, що поліція не буде допускати дітей на навчання, а директорам і вчителям навіть пригрозили кримінальними справами.

“Я не виключаю, що проти членів міської комісії з надзвичайних ситуацій, працівників управлінь можуть також відкрити справи. Це тиск і методи залякування, які використовували ще за часів Януковича. Я хочу заявити, що в Тернополі воювати з поліцією ніхто не буде. Я не маю права ризикувати людьми і містом “, – додав він.

За словами мера міста, в ці вихідні може зібратися обласна комісія з надзвичайних ситуацій при Тернопільській ОДА, щоб ввести локдаун в місті з 11 січня.

Нагадаємо, в Тернополі відмовлялися вводити жорсткий карантин, який буде діяти в Україні вже з 8 по 24 січня.

Пізніше мер міста Сергій Надал розповів, що перегляне своє рішення в разі зростання кількості заражених коронавірусом.