Дружина Володимира Зеленського розповіла важливі деталі

Дружина шоумена та кандидата у президенти Володимира Зеленського розповіла про труднощі з якими зіткнулася їхня сім'я після того, як Зеленський оголосив про свою участь у виборах. 

Про це Олена Зеленська розповіла в інтерв'ю виданню iod.media. 

Дружина Зеленського рідко дає інтерв'ю та з'являється на публіці. Вона не любить бути в центрі уваги. Олена вперше заговорила про участь чоловіка у передвибочій гонці. Жінка заявила, що головна зміна життя її сім'ї полягає у заходах безпеки. Також вона зазначила, що окрім цього, більше нічого не стало новим.
 
"Звичайно, відбулися зміни, пов'язані, в першу чергу, з безпекою. Тому, з міркувань безпеки, я не буду про це говорити. А в цілому все залишилося як і раніше. Насправді, змінилося не так багато – тато так само багато працює, але при цьому приймає на себе величезну хвилю негативу, що не може не втомлювати. Але дітей ми намагаємося якось від цього огороджувати", – зазначила дружина "смішного кандидата".

Олена Зеленська також розповіла, що не рішення чоловіка балатуватися на пост кандидата у президенти України стало для неї несподіванкою. За її словами, вона не була готова до таких подій.

"Готовність – це результат процесу підготовки. Я до такого не готувалася. А взагалі в таких випадках не потрібно забігати наперед", – зазначила вона.

Також у Олени Зеленської запитали як вона ставиться до порівняння чоловіка з головним героєм фільму "Слуга народу" Голобородько.

"Голобородько – НЕ Зеленський однозначно! Володимир набагато більш пристосований до життя, ніж його герой в кіно. Є, звичайно, і загальні риси – чесність, порядність. І не завжди виправдане людинолюбство. Але це тільки моя думка!", – завила Олена.

Нагадаємо,  кандидат у президенти України Володимир Зеленський нещодавно прокоментував новину про те, що поруч з його офісом була виявлена спеціалізована станція для прослуховування розмов.

Техніку знайшли в будинку навпроти офісу Зеленського. Обладнання сховали в ліфтовому приміщенні на горищі багатоповерхівки

Володимир Зеленський відреагував на дане повідомлення і жартома заявив, що швидше це зроблено для прослуховування написання жартів для нового випуску концерту "Вечірній квартал".