Співачка Maruv, яка стала переможницею Національного відбору на "Євробачення-2019" зробила гучну заяву.

На своїй сторінці у соц мережі артистка заявила про тиск з боку Національної телекомпанії України, які вимагають від неї відмовитись від гастролей в Росії, інакше в Ізраїль вона не поїде.

Хоча, сама співачка заявила, що від виступів на території країни-агресора вона всеж таки готова відмовитись.

"Я отримала чесну перемогу в Національному відборі на "Євробачення-2019", отримавши максимальну підтримку від телеглядачів і високий бал від членів журі. Але тепер нашу з вами перемогу хочуть забрати", – пише Maruv у Facebook.

"Я – українка, люблю свою країну і пишаюся тим, що представлятиму Україну в Тель-Авіві на міжнародному конкурсі "Євробачення-2019" попри те, що за добу я отримала пропозиції від трьох різних країн представляти їх. Але моя відповідь категорична: я виступаю від України і ніяк інакше!", – заявила вона.

Співачка запевнила: "Я готова відмовитися від виступів в Росії. У прямому ефірі відповіла на всі питання, які цікавили журі. Я не відвідувала Крим із 2014 року. Не порушувала жодного закону України. А також готова взяти на себе всі витрати з участі в міжнародному конкурсі".Також співачка поділилась деталями контракту, який їй запропонували в Національній телекомпанії України і назвала ряд вимог до неї абсурдними.

"1. Мені заборонена будь-яка імпровізація на сцені без затвердження НТКУ. (Неузгоджений шпагат, наприклад, призведе до штрафу в 2 мільйони гривень).

Негайна передача авторських прав на пісню, що належать світовому лейблу Warner Music (про ці права було відомо до початку конкурсу).

Чітко виконувати будь-які вимоги і вказівки НТКУ. (Теоретично, мене можуть змусити танцювати на Дні народження у якогось віце-прем'єра, і в разі відмови, мене дискваліфікують і зобов'яжуть знову виплатити штраф у 2 мільйони гривень. Плюс компенсувати НТКУ нібито збитки!).

Заборона на спілкування з журналістами без узгодження з НТКУ. (Що повністю порушує свободу слова і права людини)".

"У разі порушення одного з пунктів штраф 2 мільйони гривень і компенсація збитків ще на невизначену суму", – зазначає співачка.