Виконавчий комітет Національної ради реформ вже почав підготовку пропозицій щодо судової реформи та планує представити їх на наступному засіданні ради.

Про це повідомив глава Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі в Facebook.

За його словами, він вдячний президенту Володимиру Зеленському «за доручення Нацраді зайнятися саме цієї фундаментальної для всіх інших починань реформою».

«Ми вже почали підготовку наших пропозицій і з нетерпінням чекаємо наступного засідання Нацради, щоб їх представити», – заявив він.

Саакашвілі заявив, що з моменту доручення Зеленського підготувати реформу судової системи Нацраді, почалася хвиля суддівської критики і невдоволення.

«Мовляв, суди – це незалежна гілка влади і нічого до нас лізти зі своїми реформами, у нас все і так добре. Ось тільки справа в тому, що “добре” від цієї наскрізь гнилої системи тільки представникам цієї самої системи, але аж ніяк не людям. Тому що кого б ви не запитали на вулиці, українським судам не довіряє взагалі ніхто », – заявив він.

Нагадаємо, що Рада суддів України заявив, що обурений заявами голови виконкому Нацради реформ Міхеїла Саакашвілі щодо судової реформи.