Популярне:  Пані Супрун як прокоментуєте? Медсестра кинула спливати кров’ю дитину, порвавши вени

Анастасію Дєєву Кабмін звільнив 27 грудня, передає Корупція.Інфо

Про скандальну заступницю Авакова говорили буквально всі ЗМІ, перед тим, як в Мережі засвітились її оголені фото, ну а після, до цієї персони увага була прикута ще довго.

Ну а що?

Аваков назвав всіх "ханжами", а чоловік грозився судом. Ну і взагалі не дивно, що в час призначення її на посаду заступника по справах євроінтеграції дівчині було лише 24 роки: за які такі заслуги та який такий досвід?

Пересічному українцеві про це залишається тільки мріяти. Окрім того, офіційно дівчина заробляла 1000 гривень в день.

Та й що тут казати, якщо за сніданок з Дєєвою "Прозорро" просили 11 мільйонів. Але все ж виправили помилку і вирішили задоволення продати за 11 тисяч. Окрім цього Дєєва попадала і в скандали з багажем в аеропорту, а її сім'ю, точніше поведінку сестри, розкішне життя родичів обговорював чи не кожен блогер та видання.

Зараз пані Настя, відпочиває в Іспанії судячи з геолокації під фото в соціальній мережі.

Поряд з нею її коханий, в її роки життя вдалось. Наші політики постійно твердять про розвиток України, тільки діти навчаються за кордоном, самі ж політики відпочивають за кордоном, як і лікуються (не витримав міністр Рева, вінницької лікарні, полетів лікуватись за кордон), гроші кладуть на рахунки за кордоном.

І постійно твердять, що майбутнє за молодим поколінням, тільки от пересічному українцю в 24 заступником Авакова не стати і по 1000 грн в день не заробляти.