Телеведуча і блогер Настя Поползіна, у якої на початку 2020 року діагностували онкологію, померла в московській клініці; у жінки залишилося троє дітей.

Відома телеведуча і блогер з Красноярська Настя Поползіна померла в лікарні в Москві. Жінка кілька місяців лікувалася від онкології, але хвороба виявилася сильнішою. Про смерть молодої мами трьох дітей в Instagram повідомила її близька подруга Оксана Хікматуліна.

«Друзі, вчора о 20:20 по Москві Настя пішла, спокійно, тихо, ми з мамою були поруч. Ми тримаємося, наскільки це можливо. Тому, що смерть – це не кінець. Ми в це віримо. Складно підібрати слова в такій ситуації. Ми скоро повернемося », – написала вона.

Сама Настя Поползіна вела блог в Instagram, де регулярно розповідала про хід лікування. Остання публікація зроблена нею 24 червня.

«Вчора я відчула поліпшення на фізичному плані! Неймовірно. Чудо, коли у тебе нічого не болить. Цінуйте цей стан. Хай не на все вистачає грошей, не страшно, коли тісно в квартирі, не біда, якщо немає можливість вилетіти на море … Це дрібниці! Чесно! Головне, щоб було здоров’я у вас і ваших близьких. Не усвідомиш, поки не втратиш », – написала вона.

Днем раніше вона розповіла про результати МРТ, яке показало, що «метастази дісталися до кісткового мозку, кісток черепа і оболонок мозку».

У телеведучої залишилося троє дітей.