Телеграм канал Легітимний, посилаючись на джерело в Офісі Президента повідомляє, що засідання фракції сьогодні почнеться з виступу Президента Зеленського, який сьогодні на фракції пройдеться по всіх. Настрій у Президента жорсткий, він схожий на людину, яка готова все трощити, хоча зовні повністю зберігає спокій.

Після будуть ставити на голосування різні алгоритми «перезавантаження» уряду. Хто не голосує, повинен буде відстояти свою думку, і аргументувати президенту, чому він не голосує так, як фракція.

Отже, пройдуться по кожному питанню і кожному прізвищу. Будуть також виставляти прізвища, які пропонує президент і за них голосувати на підтримку, хто не голосує, повинен буде також довести свою позицію президенту чому він не голосує.

Джерело в Офісі Президента повідомляє, що сьогодні на фракції будуть дебати.

Телеграм-канал Легітимний, називає цю зустріч Президента зі Слугами, «історичною подією», яке проведе червону лінію до і після.

Також варто зазначити, що у парламенті зареєстрували проєкт постанови про висловлення недовіри генеральному прокурору Руслану Рябошапці.

Текст та пояснювальна записка документу наразі відсутні. Проєкт постанови переданий на розгляд керівництву Ради.

Ініціатори відставки генпрокурора – 119 нардепів. Серед них народні депутати від “Слуги народу”, а також від “Опозиційної платформи – За життя”, в тому числі й Віктор Медведчук та Вадим Рабінович.

В свою чергу, телеграм канал, Політика Страни, зазначає:

Опитали «слуг народу» – чи будуть вони голосувати за відставку Гончарука, Рябошапки і Ситника (якщо, звичайно, ці питання взагалі будуть винесені на голосування).

Якщо по Гончаруку, то відповідь  у всіх одна (якщо він напише заяву, то тримати не будемо), а ось по Рябошапці і Ситнику думки розійшлися.

Мабуть чіткої установки від Банкової ще не отримано.

Хоча досить багато тих, хто вважає, що звільняти треба всіх трьох.

Зазначимо, Президент Володимир Зеленський планує відвідати позачергове засідання Верховної Ради, яке він ініціював скликати на 4 березня.

Про це заявив в ефірі одного із телеканалів, перший заступник голови Ради та представник президента у парламенті Руслан Стефанчук.

“Я буквально тільки-но зв’язався, він сказав: “Так, я буду”. І це абсолютно нормально, адже президент теж хоче бачити, яким чином здійснюється те, що він мав право ініціювати”, – сказав Стефанчук.