Українські військові продовжують стримувати наступ росіян на Луганщині. Подальший поступ ЗСУ зможе змінити ситуацію на фронті.

Про це в ефірі одного з телеканалів розповів керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко. За його словами, взяття Кремінної – важливе стратегічне рішення.

Олександр Мусієнко зазначив, що боротьба за Кремінну – це насамперед чудові можливості та подальші перспективи для ЗСУ.

«Можна це назвати, окрім важливого контрнаступу на Луганщині, ще й боями за Схід, зокрема, і за Бахмут, і за Соледар», – пояснив він.

За його словами, захоплення українськими військовими цього плацдарму допоможе перерізати одну з трас, якою ворог здійснює логічне забезпечення та постачання боєприпасів.
Керівник Центру військово-правових досліджень підкреслив, що після взяття Кремінної під контроль української сторони ЗСУ зможуть просуватися далі і в район Рубіжного, Лисичанська, Сєвєродонецька.

«Фактично з цього флангу з півночі ЗСУ мають можливість завдавати потужних артилерійських ударів під силу противника і змусити сили ворога дещо відійти», – пояснив Мусієнко.

Він додав, що росіянам доведеться частково перекинути свої війська на нові лінії розмежування, що зніме тиск із Бахмута та Соледара, де тривалий час точаться бої.

«Це, до речі, одна з причин, чому російські війська також туди перекидають підкріплення під Кремінну», – підкреслив Олександр Мусієнко.

На його думку, росіяни розуміють, що втрата їхніх позицій там свідчить про неприємності в майбутньому.