Голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук вважає, що поки говорити про початок повномасштабної війни з Росією рано. Проте, зауважив політик, при такій агресії на Донбасі та ситуації на кордоні слід бути готовими до будь-якого сценарію.

Про це Кравчук заявив в ефірі “Настоящего времени”. За словами голови делегації, кожен українець має бути готовим до захисту своєї батьківщини.

Це не буде парад, – Кравчук

Я цим хочу сказати, щоб Росія розуміла і Кремль розумів, що це не буде парад, якщо вони наважаться або прийдуть в якийсь стан неосудності і підуть війною проти України, – це початок широкомасштабного конфлікту, який може перерости в Третю світову війну,– сказав Кравчук.

Політик наголосив, що такої легкої окупації, як це було у Криму, не відбудеться. Кравчук вірить, що захист буде сильним та патріотичним.

“Я згоден з вами, що не можна сьогодні вже говорити, що війна завтра почнеться, але при такій риториці, при такому скупченні військ і при таких агресивних діях сьогодні на Донбасі, ми повинні бути готові до будь-якого сценарію”, – додав Кравчук.

Кравчук повідомляв, що готовий стріляти до останнього

Раніше Леонід Кравчук в ефірі одного з українських телеканалів вже повідомляв, що готовий захищати Україну зі зброєю в руках. За словами політика, він “стрілятиме до останнього”.

Зброя почищена і підготовлена. Місця в будинку пристріляні. Стріляю я добре. Стрілятиму до останнього – доки руки зброю триматимуть і поки бачитиму ворога. Я його такого, до себе не запрошував. Сам прийшов. Я його вб’ю. Що буде далі? Мені не цікаво, але я його вб’ю,– заявив Кравчук.

Політик також розповів, що минулого року під час полювання влучив у ціль з першого пострілу. Відстань була 150 метрів, тому спершу ніхто не повірив.

Крім цього, Головною метою української сторони є досягнути миру на Донбасі. Однак Росія хоче залишити все як є, адже їй це вигідно.

Усі ці роки Росія заявляє, що вона нібито не є учасником переговорного процесу, а лише виконує роль спостерігача та гаранта.

Росія хоче залишити все як є, їй це вигідно. Вони просто знущаються не тільки над Україною, але і над світовою спільнотою, яку обманюють,– наголосив глава делегації у ТКГ

Що ще сказав Кравчук:

  • Він не може бути ні ворогом, ні другом ні для кого сьогодні.
  • Ситуація має прояснитися до лютого 2021 року.
  • Якщо не буде жодних змін, Кравчук планує запропонувати “закінчити гру в хованки та почати пошуки нових форматів”.
  • Нові можливості мають ґрунтуватися на позиції США та Європи.