18 червня може бути проведено наступне засідання Ради нацбезпеки і оборони України.

Про це під час брифінгу заявив голова фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія.

«Завжди по п’ятницях. Я вважаю, що це вже традиція. Але в цю п’ятницю, здається, немає. На наступну готується », – сказав політик.

Відзначимо, що в останній раз засідання РНБО провели 4 червня.

Під час зустрічі розглядали вісім питань, в числі яких: інтеграція України в НАТО, виселення перших 20 мешканців держдач в Конча-Заспі і Пущі-Водиці, рівень якості питної води в Україні, збільшення чисельності контингенту для участі в місії в ДР Конго, а також проект закону про олігархів. Як правило засідання Ради нацбезпеки збирають планово раз в два тижні або на місяць по п’ятницях.

Як повідомлялося, уряд готує на розгляд Ради національної безпеки і оборони список компаній і осіб, щодо яких потрібно ввести санкції. Всі вони причетні до поширення інформаційного контенту з виправданням агресії РФ проти нашої країни, окупації частини її територій, пропагандою діяльності окупантів. Санкції пропонується ввести на три роки проти 6 фізичних та 10 юридичних осіб, зареєстрованих в восьми країнах.

Нагадаємо, 24 березня президент України Володимир Зеленський ввів в дію рішення РНБО про введення санкцій терміном на три роки проти 81 російської компанії і 26 громадян РФ.

Серед компаній, що потрапили до списку санкцій, були російські видання «Газета.ру», «Росія сьогодні», «Лента.ру», неодноразово друкували пропагандистські і антиукраїнські матеріали.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.