Глава наглядової ради “Укроборонпрому” Айварас Абромавічус вважає гідними кандидатурами на посаду прем’єр-міністра України, людей, імена яких фігурують останнім часом, однак і сам не відмовиться очолити уряд.

Про це він заявив в інтерв’ю Радіо НВ.

“Я б не перебільшував свої шанси стати наступним прем’єр-міністром України. Але всі ті прізвища, які фігурують останнім часом, вважаю гідними. При призначенні будь-якого так званого технократа з цього списку нас чекає дуже позитивний економічний розвиток в найближчі два роки”, – зазначив Абромавічус.

Водночас він наголосив, що не бачить причин відмовлятися від посади прем’єр-міністра, якщо надійшла б така пропозиція.

Окрім того, Державний концерн “Укроборонпром” перебуває приблизно на 80-му місці в світі за виробництвом озброєння

Про це в інтерв’ю НВ заявив наглядової ради “Укроборонпрому” Айварас Абромавічус, передає Depo.ua.

“…Втратили частину ринків, частину продукції, яку продавали на традиційні ринки. Компанія перебуває не в тому стані, в якому ми хотіли б її бачити. Це не сучасна компанія за управлінськими підходами, за набором продукції, за розміром інвестицій в основні засоби. В основному все досить застаріле, включно з менеджерськими підходами всередині компанії, корпоративною культурою тощо. Тому потрібно все кардинально міняти”, – сказав він.

З доброго Абромавічус назвав достатньо хороших фахівців, “які вміють продавати нашу продукцію на світових ринках”.

“Є люди з великим набором знань іноземних мов, які знають місцеву культуру, місцеві підходи і так далі. Хоча часто вони теж демонізуються у нас в медіа… Але в основному в Укроборонпромі фахівці з низькою кваліфікацією. Їх потрібно поміняти”, – зазначив він.