Гордон назвав прізвища 3 осіб, які мають найбільші шанси обратися на посаду президента на наступних виборах.

Журналіст і телеведучий Дмитро Гордон назвав прізвища трьох осіб, хто з найбільшою ймовірністю буде боротися за пост президента України на наступних виборах.

Про це Гордон розповів в інтерв’ю Наталії Влащенко на YouTube-каналі “Vласть vs Vлащенко”.

Гордон відповів на запитання ведучої про кандидатури, яких раніше публічно озвучив Андрій Богдан. Колишній глава Офісу президента раніше назвав Дмитра Разумкова, Володимира Гройсмана, Віталія Кличка і Андрія Портнова основними претендентами.

На думку Гордона, Дмитро Разумков, Володимир Гройсман та Ігор Смешко стануть основними претендентами на пост президента. Четвертим кандидатом міг би стати Віталій Кличко, однак його популярність обмежується лише Києвом.

Портнов, на думку журналіста, є освіченою людиною, проте ніяких електоральних перспектив на виборах він не має.

Також Гордон висловив все, що думає про “нові обличчя” в Кабінеті Міністрів, Верховній Раді та Офісі Президента України.

Він висловив все, що думає про людей, які зайняли високі посади в Кабінеті Міністрів, Верховній Раді та Офісі Президента України: за словами Гордона, велика частина цих “нових облич” себе не виправдала.

“Як співав хтось під час Перебудови:” Подивися на ці обличчя, Жодного обличчя, Але ж це ці обличчя, Перебудовуються “. Я вважаю, що нинішній Кабмін слабкий, що” нові обличчя “в більшості випадків себе не виправдали. Перед тим як ставати міністром або державним діячем, потрібно пройти відповідну школу, потихеньку просуватися вгору і розуміти при цьому суть проблем, як розвинена галузь. А якщо, як раніше, беруть з Майдану в крісло міністра, то так не буває. Є закони еволюції. Це протиприродно “, – заявив Гордон.