Синоптик повідомив, що сніг випаде в останніх числах грудня і пролежить до перших днів січня 2019 року.
 
В Україні в останній день листопада прийде потепління. Про це повідомив начальник відділу метеопрогнозів Українського гідрометцентру Владислав Білик.
 
За його словами, 1 грудня потепління дійде до півночі країни, температура підвищиться на 3-5 градусів.
 
"Разом з тим в Україну прийде сніг, який у перші два дні грудня очікується по всій країні, крім заходу. 3 грудня опади припиняться, але буде ще холодно. А ось із 4 грудня, починаючи із заходу, в Україні потеплішає: очікується денна температура близько 0, а нічна – від 0 до -5", – сказав Білик.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання
 
Як повідомив народний синоптик Володимир Деркач, до кінця першої декади грудня варто очікувати похолодання на пару днів.
 
"Друга десятиденка грудня в Україні почнеться з потепління, яке триватиме аж до 20 числа. При цьому підвищення температури супроводжуватиметься невеликими опадами у вигляді дощу і мокрого снігу", – сказав Деркач.
 
Синоптик зазначив, що третя декада першого зимового місяця почнеться з різкого зниження температури.
 
"Але воно буде нетривалим, на зміну прийде потепління. Сильного морозу не буде до кінця 2018 року", – додав Деркач.
 
У той же час, народний синоптик Леонід Горбань повідомив, що справжньої зими в грудні чекати не варто.
 
"Сніг випаде в останніх числах грудня і пролежить до перших днів січня 2019 року. Потім він почне танути, оскільки в першій половині січня також очікуються температурні скачки від морозів до потепління. Нормальна зима в Україну, за моїми розрахунками, прийде не раніше 16 січня" , – сказав синоптик.