Стосунки американського президента із кремлівським лідером значно погіршилися після телефонної розмови – емоційний республіканець Трамп попри всі прогнози не розділяє позицію Володимира Путіна щодо ситуації на Донбасі. Відповідну думку висловив експерт міжнародних відносин Максим Ялі.

Про це повідомляє "Обозреватель", передає Корупція.Інфо.

Зокрема, мільярдеру не сподобалася пропозиція щодо договору "СНО-3", який ґрунтувався на співробітництві Вашингтону та Кремля – новий президент вирішив позбутися спадщини часів свого попередника Барака Обами та не погодився на скорочення ядерного потенціалу.

Популярне: “Розсмішити. Здивувати. Спантеличити”. В мережу злили фото робочого щоденника Савченко.

За словами експерта, дружні стосунки зі США вигідні більше Путіну, ніж американському лідеру, тому що економіка РФ зараз знаходиться на дуже низькому рівні. Трамп, з огляду на останні події, не відмовився від того, що запланував ще до початку передвиборної кампанії – посилити обороноздатність країни та кількість балістичних ракет, що змусить в свою чергу Кремль діяти подібним чином.

На думку Ялі, в історії схожий прецедент вже був, проте він закінчився розпадом СРСР – гонка озброєнь. Щоб не втрачати останні важелі впливу, російський президент зробить все можливе, щоб конфлікти на сході Україні тільки посилювалися – це буде своєрідна відповідь сильному противнику-республіканцю, котрий відмовився бути його союзником.

Він підсумував, що посиленням протистояння на Донбасі Путін відреагував на критику, щоб продовжувати маніпулювати фактично не підвладними йому рішеннями.