Я добре навчалася, я відмінниця і це багато що змінило у моєму житті. Було б набагато легше, якщо б у мене було кілька трійок та кілька четвірок) це приземляє, заземляє і дозволяє реально дивитися на речі. Відмінницям та перфекціоністам завжди важче, але це не означає, що я раджу вчитися погано, це означає, що я раджу вимірювати свої сили і жити реальним життям, радить телеведуча Наталя Мосейчук на своїй сторінці у Фейсбук.

Сходила до школи. Восьмий клас. Урок англійської. Вчителька Наталья Ляшко – фантастична.

Зрозуміла, що навчання – першочергове і серед роботи, важливо знайти час для себе і сісти за книжки. – пише Мосейчук

В свою чергу, Перша леді України Олена Зеленська ініціювала онлайн-проєкт “розмова про безбар’єрність”– опитування, присвячене людям, які постійно живуть з якимись обмеженнями

“Під час карантину мільйони людей отримали досвід повної або часткової ізоляції. Ми всі відчули бар’єри. По суті, навіть не усвідомлюючи цього, ми всі одночасно взяли участь у соціальному експерименті — як у нашому суспільстві, у наших містах і селах жити людям з обмеженою мобільністю, ментальними та фізичними відмінностями”, — каже Зеленська.

Аби привернути увагу до тих, хто живе із бар’єрами постійно, а не лише в умовах карантину, Зеленська ініціювала онлайн-опитування, що триватиме 2 місяці: цьому опитуванні кожен може відповісти на 7 запитань про те, з якими бар’єрами він стикається. Мовляв, відповіді українців допоможуть визначити, які саме бар’єри вони вважають найбільшими, а в подальшому — розробити план дій для їхнього усунення.

Варто зазначити, що не тільки перша Леді України, веде активну діяльність під час карантину.

Меланія Трамп, перша леді США, наприкінці квітня надіслала в американські лікарні, які приймають людей із симптомами COVID-19, пакунки медичної допомоги. Пакети медичної допомоги та подарунки були доставлені 24 квітня у лікарні Нью-Йорка, Массачусетса, Пенсильванії, Луїзіани, Флориди, Огайо, Теннесі, Техасу, Делаверу, Невади та округу Колумбія, повідомляє Kalb.

“Медичне співтовариство бореться за захист здоров’я американського народу”, – сказала перша леді в повідомленні. “Пакети – це лише невеликий знак моєї вдячності за їх мужність та лідерську позицію у часи, коли це потрібно”.

Крім того, Меланія зайнялася організацією доставки обідів для медичного персоналу та пацієнтів лікувального пансіонату для хворих дітей (Children’s Inn) при Національних інститутах здоров’я (нагадаємо, в нас годуванням медиків вирішив зайнятися Тищенко).

Вона також залучена у соціальні кампанії та публікує на своїй сторінці у Facebook відеоролики на підтримку медиків та нагадування про те, як максимально убезпечити себе від зараження коронавірусом.

Тим часом перша леді Зімбабве Аусілія Мнангагва через Фонд “Ангел надії” ініціювала надання родинам, де були підтверджені випадки COVID-19, портативних ванних кімнат, туалетів та санітарних засобів.

Втім, загалом про велику благодійну діяльність перших леді під час карантину майже не чутно: вони беруть участь в акціях на підтримку медиків, а у заголовки новин потрапляють здебільшого через те, що захворіли на коронавірус.