Олег Синютка особа добре знана у політиці, адже він голова Львівської ОДА, та що ми знаємо про його «тил» – сім’ю, а головне – кохану жінку? Майже нічого. Тож саме тому, сьогодні редакція Корупція.Інфо розповість вам про дружину пана Олега, годувальницю сім’ї – Наталю Синютку.

Синютки переїхали до Львова з сусіднього Івано-Франківська, де обоє мали хорошу роботу, на запрошення Андрія Садового. Цей переїзд став справжнім випробуванням: на той час у сім’ї було немовля, і якщо у рідному місті подружжю допомагали батьки, то тут Наталя змушена була все робити самотужки. Олег же днював і ночував на своїй новій роботі, аби досягти чогось у культурній столиці України.

Сама Наталя жартома називає себе «декабристкою», бо ж переїзд їхній відбувався взимку. Окрім цього, деколи ще каже, що її «взяли і пересадили у львівський грунт». Коли вони потрапили до Львова, то з близьких людей тут була хіба що тітка чоловіка, яка деколи навідувалась в гості і допомагала з дитиною. 

Пані Синютка не домогосподарка, хоч майже вісім років свого життя провела у стінах квартири, до того певний час працювала у податковій, зараз  теж активно працює. Про це яскраво говорять доходи, задекларовані її чоловіком: за 2016 рік Наталя отримала 819 тисяч гривень і ще майже 800 тисяч грошей складають банківські активи. А знаєте скільки заробив її благовірний? Всього 174 тисячі за рік. Цікаво, чи не вважає себе Синютка підкаблучником і утриманцем при такій багатій дружині?

Окрім того, що заробляє гроші, пані Наталя активно займається вихованням нащадків: доньки та сина.

Популярне: "Заборонили виїзд за кордон …": Більше 100 тисяч українців не зможуть покинути країну. Хто потрапить під заборону.

Про свої стосунки з коханим чоловіком розповідає завжди щиро і тепло. Історія їхнього знайомства досить банальна, а от руки і серця Синютка попросив посеред відкритого океану. Хіба могла Наталя відмовити такому чоловіку?
 

Нагадаємо, вчора, Олег Синютка отримав відзнаку «Регіональний лідер року». На церемонії вручення в Національній опері України пан Олег з’явився в компанії трьох чарівних жінок: коханої дружини, керівниці управління інформаційної політики та керівниці прес-служби.