НАТО прийняло підсумкову декларацію за результатами саміту, який відбувся 8-9 липня у Варшаві. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", передає Корупція.Інфо.

"Ми залишаємося прихильними до політики відкритих дверей Альянсу, яка посилюється Альянсом і буде сприяти євроатлантичній безпеці", – йдеться у підсумковій декларації саміту НАТО.

У документі наголошується, що Альянс з радістю чекає вступу Чорногорії в НАТО. Також підкреслюється, що НАТО має намір розвивати відносини з країнами-партнерами.

"Ми віримо в єдину, вільну і мирну Європу. НАТО буде надавати більше підтримки Україні та Грузії і продовжувати допомагати Молдові. Ми будемо поглиблювати нашу взаємодію з партнерами в Чорному та Балтійському регіонах і Західних Балканах", – йдеться в документі.

Нагадаємо, у перший день роботи делегати схвалили рішення про посилення своїх східних кордонів вже в 2017 році. Додаткові мультинаціональні батальйони з'являться в Польщі, Литві, Латвії та Естонії. Генсек НАТО заявив, що це рішення з'явилося на порядку денному після анексії Криму Росією та її агресії в Донбасі.