Українські військові утримують місто Бахмут, хоча російські окупанти все ж досягли в цьому районі певних успіхів. Про це під час останнього брифінгу у Пентагоні повідомив один з представників оборонного відомства. 

“Особливо інтенсивні бої йдуть у районі Бахмута на Донбасі, де російські війська проводять наступальні наземні операції, намагаючись взяти місто, – йдеться в повідомленні Міноборони. –  Бої залишаються важкими, і росіяни досягли певних успіхів у захопленні території. Однак Україна продовжує утримувати місто”. 

Цей район, продовжує представник Пентагону, є пріоритетним для росіян, тож туди вони відправляють переважно бойовиків ПВК “Вагнер”. Успіх окупантів там характеризують як поступовий, втім, важкі бої тривають. 

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що росіяни перетворюють Бахмут на випалені руїни. Тим часом військові зазначають, що місто важливе не так стратегічно, як з психологічної точки зору.

За інформацією учасника спільноти “Інформаційний Спротив”, військового експерта Костянтина Машовця, росіяни зосередили в Бахмуті щонайменше 12 дивізіонів ствольної та реактивної артилерії (це без урахування окремих вогневих батарей). Проте він зазначає, що у них на фронті скоро може скластися драматична ситуація з боєприпасами, особливо на непріоритетних напрямках, якими є Бахмут і Соледар. ЗСУ повинні цим скористатися.