Під час візиту генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга до України у вересні будуть укладені домовленості про розширення офіційного дипломатичного статусу представництва Альянсу в Україні. Таку заяву зробив міністр закордонних справ України Павло Клімкін за результатами своєї зустрічі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у понеділок у Брюсселі.

Про це повідомляє "Укрінформ", передає Корупція Інфо.

1

«Ми домовилися з генсеком підписати під час цього візиту угоду про статус представництва НАТО в Україні. Ми відходимо від концепції Офісу зв’язку НАТО і створюємо, по суті, справжнє посольство НАТО в Україні», – сказав Клімкін.Він також зазначив, що під час візиту глави Альянсу до України у вересні буде підписано деякі інші документи, зокрема дорожню карту про оборонно-технічну взаємодію Україна-НАТО, взаємодію між сторонами у сфері стратегічних комунікацій, спрямовану на боротьбу з російською пропагандою.

«Ми також говорили про започаткування нових трастових фондів і проектів. Зокрема, у сферах розмінування, стратегічних комунікацій. Ми також звернули особливу увагу на сприяння Військово-морським силам України і Силам спеціальних операцій», – додав глава МЗС.

Водночас міністр на сьогодні не повідомив точну дату візиту глави Альянсу до України.