Біля Верховної Ради почалося зіткнення за участю пікетників і поліції, передає Корупція.Інфо

Популярне: Дострокова пенсія не для всіх! Стало відомо,які категорії населення мають на це право

Зараз, 20-30 пікетників – "націоналістів" і поліція направляються до Маріїнського палацу, відбувається зіткнення.

Відбувається штовханина біля автобусів правоохоронців стоять біля під'їзду ВР.

До місця сутички повина прибути Нацгвардія.

Раніше повідомлялось що в цей час Рада прийняла закон №7163 Донбасом. Проголосувати за президентські закони намагалися ще вчора, але "Самопоміч" та ряд позафракційних депутатів заблокували трибуну.

Перший законопроект №7163 – базовий: він регулює держполітику щодо непідконтрольних територій. Головна новація – передача влади в зоні конфлікту військовим на чолі з президентом Петром Порошенко.

Другий закон № 7164 продовжує особливий статус ОРДЛО ще на рік. Президент вніс його в середу, а в четвер вже виправив, дотримуючись побажань "Народного фронту" – всі привілеї особливого статусу надаються Донбасу за умови виведення незаконних військових формувань.

До сесійної зали Верховної Ради закинули димову шашку. Про це повідомив кореспондент "112 Україна" в ефірі телеканалу.

"Під час розгляду другого із законопроектів, які повинні розглядати про особливий статус Донбасу про особливості самоврядування. Під час виступу Сергія Соболєва з" Батьківщини "залетіла в зал димова шашка. Вона залетіла начебто з дверей, орієнтовно з місця, де сидить фракція" Самопоміч ". Хто закинув – не знаємо", – сказав кореспондент.

За його словами, Андрій Тетерук з "Народного фронту" прибирав наслідки.

"Зараз сесійну залу і президії оповиті легким димом, чуємо його запах. Засідання через задимлення не перервали, воно триває", – уточнив кореспондент.

Через деякий час позафракційний нардеп Юрій Левченко заявив, що це він запалив димову шашку.

"Я офіційно заявляю з трибуни ВР і беру на себе відповідальність, ту димову шашку запалив я, і я вважаю, що я зробив правильно, тому що я б цей парламент спалив, щоб він не робив те, що він робить, це антиконституційні речі, щоб ви не порушували присягу, щоб ви все не знущалися над українським народом. Тому так, я ту шашку запалив, і запалю ще багато разів, щоб не було цих зрадників тут ", – сказав Левченко.