Національне антикорупційне бюро України пред'явить результати роботи не раніше весни 2017 року. – повідомляє Корупція.Інфо

У цьому впевнений голова комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Віктор Чумак, передає ZIK.

"Перші результати від НАБУ слід очікувати не раніше весни 2017 року. Тому що є терміни розслідування кримінальних злочинів, і їх ніяк не уникнути", – сказав депутат.

Він повідомив, що в даний час в НАБУ і САП детективи розслідують понад 250 проваджень. У десятках з них замішані народні депутати. Через те, що дана інформація є таємницею слідства і не опублікована, багато громадян думають, що антикорупційні органи погано працюють.

"Наше суспільство буде цілком задоволене тільки в одному випадку – якщо НАБУ заарештує Порошенка, за ним – Гройсмана і весь склад Кабміну, половину народних депутатів, а на наступний день будуть вироки щодо всіх", – сказав політик зазначивши, що тільки самі люди, які йдуть у владу, можуть змінити своє ставлення до корупції. Поки цього не відбудеться, про боротьбу з корупцією не може бути й мови.