Нацрада відтермінувала тимчасову заборону каналу «Телеклуб».

24 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення внесла зміни до свого рішення від 12 січня, відклавши початок тримісячного припинення ретрансляції на території України телеканалу «Телеклуб» на 16 лютого 2017 року.

Відтермінувати припинення ретрансляції Нацраду попросив правовласник каналу – британська компанія Inter TV Limited, розповідає Корупція. Інфо

Компанія пояснила, що «Телеклуб» ділить супутникову частоту з телеканалом «Детский мир» (кожен канал має певну кількість годин ефіру) і припинення ретрансляції «Телеклубу» призведе до припинення ретрансляції каналу «Детский мир». Тому правовласник попросив дати йому час на технічне вирішення питання.Нацрада відреагувала на звернення і вирішила, що рішення про тимчасове, на три місяці, припинення ретрансляції в Україні телеканалу «Телеклуб» має набрати чинності з 16 лютого.

Нагадаємо, 12 січня Нацрада вирішила тимчасово на три місяці припинити ретрансляцію на території України телеканалу «Телеклуб», який має юрисдикцію Німеччини, та вилучила російський телеканал «Дождь» із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України. 

При цьому рішення щодо «Дождя» має набрати чинності через місяць з моменту оприлюднення.

Причиною тимчасової заборони «Телеклубу» став показ цим каналом заборонених українським законодавством фільмів російського виробництва. ‡агрузка...