Національна рада з питань телебачення і радіомовлення видала телеканалу "1 + 1" ліцензію на аналогове мовлення.

Відповідний документ продемонстрував глава Нацради Юрій Артеменко під час брифінгу в четвер, передає Корупція.Інфо

"Бланк підписаний, і керівництво телеканалу може його забрати вже зараз", – сказав він.

Водночас у Нацраді підкреслили, що з нетерпінням очікують від телеканалу документів щодо кінцевих бенефіціарів та поскаржилися на тиск з боку каналу "1 + 1".

Артеменко нагадав, що 15 грудня всі члени Нацради проголосували за продовження ліцензії телеканалу. Від телевізійників же вимагалося документальне підтвердження, що їх кінцеві бенефіціари не змінилися. Водночас і на цей час відповідні документи Нацраді не були надані.

Ситуацію з розголос та заявами телеканалу про позбавлення ліцензії в Нацраді назвали "маніпулюванням свідомістю суспільства" та нагадали що "ліцензії видаються не у Фейсбуці".

Артеменко запросив представників керівництва телеканалу забрати бланк із ліцензією та принести довгоочікувані документи.

Як відомо, раніше телеканал 1+1 заявив, що 29 грудня закінчується термін ліцензії на мовлення каналу, а Нацрада її не продовжує. При цьому стверджувалося, що Адміністрація президента намагається передати контроль над каналом в інші руки.

Голова Нацради Юрій Артеменко заявив, що телеканал "1+1" має подати оновлену інформацію про кінцевих бенефіціарів через націоналізацію "Приватбанку". Артеменко заявив, що 28 грудня заступниця голови Нацради Уляна Фещук надіслала "1+1" офіційний запит щодо бенефіціарів.