Росія ввела санкції проти 322 громадян України і 68 компаній з метою вплинути на президентські вибори в країні в 2019 році.

Таке переконання висловив російський політолог Станіслав Бєлковський в ефірі радіостанції "Ехо Москви", заявивши, що Путін зацікавлений у другому президентському терміні Петра Порошенка, і нібито заради цього включив в список членів команди глави держави, в тому числі і його сина.

На думку Бєлковського, досить дивним є потрапляння з список санкцій деяких "потенційних суперників Порошенка на президентських виборах, зокрема, колишнього міністра оборони Анатолія Гриценка і мера Львова Андрія Садового".

"Тут міститься досить прозорий натяк на те, що ті, хто є в списку – справжні патріоти України, оскільки вони зазнали гонінь з боку путінського кривавого режиму і фізрозчинного медведєвського Кабінету міністрів, а ті, хто в нього не потрапив – це, в загальному, націонал-зрадники; люди, яких можна звинуватити в таємній співпраці з Москвою", – розповів він.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Бєлковський впевнений, що введенням санкцій "побічно вказує на те, що Кремль все-таки робить ставку на другий термін президента Петра Порошенка".

Варто нагадати, що раніше у Путіна розповіли, чому не наважилися додати в список санкцій Порошенка, де виявилася майже вся його команда.